TAP Portugal Uçak Bileti

TAP Portugal Uçak Bileti
  • Ülke: Portekiz
  • Sahibi: Humberto Delgado
  • CEO: Antonoaldo Neves 
  • Uçak Sayısı: 63
  • Telefon Numarası: +351 218 415 000
  • E-Posta: contactcenter@tap.pt
  • Ticaret Unvanı: TAP Portugal Havayolları
  • Merkez Adresi: Aeroporto de Lisboa 25 8 Andar, Lisbon, Portugal / Portekiz

TAP Portugal Hakkında

Portekiz’in lider hava yolu şirketlerinden biri olan TAP Portugal 1945 yılında kurulmuştur. 80 farklı noktaya yolcu taşımakla beraber milyonlarca yolcunun seyahatini kolaylaştırmaktadır. Lizbon Havalimanı’ndan tüm hizmetleri stratejik vizyonu doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Avrupa, ABD ve Afrika ülkelerine çok sayıda uçak seferi düzenlemektedir. 

tap portugal hakkında

TAP Portugal Havayolları dünyanın dört bir yanına uçak seferleri düzenleyerek milyonlarca yolcuya ulaşmaktadır. TAP Portugal resmî sitesi üzerinden bilet satışları gerçekleştirilmekte olup popüler destinasyonlara uygun fiyatlı ve promosyonlu biletler bulunmaktadır. Üstelikle müşterilerin önerilerini sunabileceği TAP Portugal resmî sitesi ile hızlı erişebilirlik sağlanmaktadır. Bu doğrultuda şirketin hedeflerinden biri de web sitesinde yer alan bilgilere kolay bir şekilde ulaşımdır. Engelli yolcuların web sitesi üzerinden ücretsiz olarak hizmetlerden kolayca yararlanabilmeleri için tercüman ve görüntülü hizmet verilmektedir. 

TAP Portugal Ortakları

Firma TAP Portugal yönetim kurulunun kontrolündedir. Borsada işlem görmektedir. 

TAP Portugal Uçtuğu Yurt İçi İller

Ülkemizde sadece İstanbul şehrine uçak seferleri düzenlemektedir. 

tap portugal uçak bileti

TAP Portugal Uçtuğu Yurt Dışı Ülkeler 

TAP Portugal Hava Yolları popüler destinasyonlara uçuş sağladığı gibi seyahatleri macera, plaj, aile, gece hayatı, doğa, alışveriş, kültür, doğa olarak sınıflandırmaktadır. Ülkelerin farklı şehirlerine uçuşlarda yılın belli dönemlerinde koltuk ve hizmetler satın alınabilmektedir. 

TAP Portugal’ın uçtuğu ülkeler; İspanya, Brezilya, Fransa, Amerika, Belçika, Romanya, Bulgaristan, Fas, Macaristan, Almanya, Lüksemburg, Danimarka, Senegal, İtalya ve Kanada gibi ülkelere uçak seferleri düzenlemektedir. 

TAP Portugal Haberleri

Lizbon Havalimanı’nda yolcuların ihtiyaç duydukları yardımı alabilmesini sağlayan TAP Portugal müşteri hizmetleri ile yolculukla ilgili her konuda bilgi alınabilmektedir. Premium yolcular bu hizmetten ücretsiz şekilde yararlanmaktadır. Bu sayede daha hızlı check-in yapabilme, daha verimli olma, sorulara hızlı cevap alma noktasında kolaylık sağlamak amaçlanmıştır. 

tap portugal uçakları

2015 Mart ayında 70. yılını kutlayan TAP Portugal hedefleri arasında ulaşım ağını genişletmek yer almaktadır. Filosunda bulunan araçlar için gerek yenileme gerekse arttırma yoluna giderek yolculara daha konforlu bir uçuş sağlamayı hedeflemektedir. TAP Portugal 63 adet modern uçak filosu ile istikrarlı şekilde hizmetlerine devam etmektedir. 

2018 yılı itibariyle Avrupa, Amerika, Afrika’nın tüm popüler şehirlerine uygun fiyatlarla uçak bileti sunmaktadır. Yıl içerisinde promosyonlu, indirimli biletlere ulaşmak için TAP Portugal iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. 

TAP Portugal Lizbon Havalimanı merkezli olup Avrupa’nın en büyük merkezleri arasındadır. Rota ağını genişleten hava yolu şirketi toplam 29 ülkeye 76 farklı destinasyon ile uçak seferi sağlamaktadır. Bir haftada gerçekleştirilen uçuş sayısı ise 2500 civarında olmaktadır.